X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری
سه‌شنبه 31 خرداد‌ماه سال 1390

دیروز در یک سفر رسمی همراه تعدادی از مقامات محلی در قریه کپروک ولسوالی یکه ولنگ ولایت بامیان که یکی از 16 قریه اطراف بند امیر می باشد رفتیم. 

مراسم در مسجد امام مهدی کپروک گرفته شده بود مردم خیلی استقال نمودند و خیلی مردم مهربان بودند وهمچنان نهایت محروم و فقیر کاش توان مالی خداوند برایم بدهد تا برای همه محرومان کمک بتوانم. 

چند مورد توجه ام را جلب نمود : 

اول: خانه های شهروندان بطور کلی خامه وخیلی قدیمی بود، مکتب که در محل بود متوسطه ودارای سه اتاق درسی برای 260 دانش آموز که بدون شک کفایت نمی کرد ولی مسجد امام مهدی (عج) بسیار بزرگ و زیبا و پر مصرف اعمار شده بود با دو سالون مجلل ( مردانه و زنانه). 

دوم: در کنج مسجد منبر( چوکی خطابه) برای سخنرانان موجود بود یک علم مبارک نیز مورجود بود، خیلی برایم جالب در قسمت فوقانی یا سر علم بیرق جمهوری اسلامی ایران نصیب شده بود ومردم می آمدند آنرا زیارت می نمودند؟؟؟؟؟ 

سوم: آقای سید محمد واعظی مسئول مسجد امام مهدی وملا امام محل در حالیکه سفیر جاپان وتعدادی از مهمان خارجی برای تهداب گذاری یک کلینیک در این محل محروم رفته بودند ولی وی در دعاعیه آخری ضمن سایر دعا گفت : خدایا! ریشه این کفار را از دنیا برکن... مردم همه با صدای بلند آمین گفتند!!! 

بهر صورت یک عکس در این مسجد . 

 

علم مبارک و در کنارش جناب حجت السلام والمسلمین سید محمد واعظی بانی این مسجد