X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری
پنج‌شنبه 26 آبان‌ماه سال 1390

عقیده ام بر اینست  در شرایط کنونی هر آنچه بتواند برای مردم وکشور رنج دیده ما صلح را به ارمغان بیاورد مفید و قابل ستایش است و جلسات چون لویه جرگه ها که محتوی آن بحث روی سرنوشت ملی می باشد برایم جالب می باشد. 

بهر صورت مراسم افتتاح و آغاز یافت تعدادی زیادی از بزرگان قومی از دور و نزدیک تشریف آورده بودند. 

بعضی لحظات تصویر تعدادی از بزرگاناز طریق صفحه تلویزیون نزدیک میشد  خیلی جالب بود چون موضوع جرگه که قبلا مطرح شده بود و در روز اول رئیس جمهور کشور نیز تاکید کرد که بجز این دو موضوع ( صلح با مخالفین وچگونگی اعمار تاسیسات قرارگاه های نظامی آمریکا در قالب یک پیمان) به موارد دیگر پرداخته نشود حل این موضوعات و بررسی پیمان چنین افراد فکر میکنم مشکل باشد. چون موضوع پیمان راهبردی برای دو کشور آنهم افغانستان وایالات متحده آمریکا باید خیلی موشکافانه ومسلکی روی آن بحث شود اگر کمیته ای قبلا روی آن کار کرده واکنون کارکردگی آنان مورد مشوره قرار میگرد بازهم درک موضوعات متذکره برای هر فرد بنا به تخصص کاری مشکل خواهد بود. 

بهر صورت تصاویر آتی که در ویبسایت فارسی بی بی بنشر رسیده را من نیز برای شما انتخاب نموده ام شما قضاوت نماید.  

 بزرگ قومی در جرگه عنعنوی ۱۳۹۰ 

 

 

قصد توهین به هیچ شخص ویا فرد را ندارم اما منظورم اینست که باید هر چیز را از راه تخصص در کشور پیش برد .  شاید افراد که تصاویر آن در این صفحه درج شده انسانهای لایق وبا دانش باشند ولی شاید تعدادی زیادی از افراد که حضور یافته اند حتی سواد کافی برای خواندن ونوشتن را نداشته باشند. 

به امید صلح در افغانستان.